Aktualności

Skaner wewnątrzustny – komfortowa alternatywa dla wycisków zębowych 14.06.2024

skaner wewnątrzustny zamiast wycisków zębowych

Dzięki skanerowi wewnątrzustnemu możemy w szybki i wygodny dla pacjenta sposób uzyskać pełny obraz wnętrza jamy ustnej. Wynik tego precyzyjnego badania jest wykorzystywany w leczeniu stomatologicznym, ortodontycznym i protetycznym.

WIĘCEJ

31 maja gabinet Krętowska Stomatologia będzie nieczynny 28.05.2024

W dniu 31 maja (piątek) nasz gabinet będzie nieczynny. Do kontaktu zapraszamy po weekendzie – w poniedziałek 3 czerwca.

WIĘCEJ

Efekty leczenia ortodontycznego u 4-latka – pacjenta gabinetu Krętowska Stomatologia 27.05.2024

Efekty leczenia ortodontycznego u 4-latka

W razie potrzeby leczenie ortodontyczne można rozpocząć już u maluszków. Wspaniały rezultat można osiągnąć już po 3 miesiącach stosowania aparatu ruchomego. 

WIĘCEJ

Zespół Krętowska Stomatologia na Konferencji Asysdent 2024 14.05.2024

Asystentki Krętowska Stomatologia Białystok na konferencji Asysdent

W ostatni weekend uczestniczyliśmy w konferencji dla higienistek i asystentek stomatologicznych Asysdent 2024 w Łodzi. Nasz zespół poszerzał wiedzę m.in z zakresu profilaktyki stomatologicznej i zabiegów higienizacji.

WIĘCEJ

2 maja gabinet Krętowska Stomatologia będzie nieczynny 26.04.2024

Drodzy Pacjenci, dnia 2 maja (czwartek) nasz gabinet będzie nieczynny. Do kontaktu zapraszamy po długim weekendzie, w poniedziałek 6 maja.

WIĘCEJ

Dr Ela Krętowska na szkoleniach profesora Nanda 22.04.2024

Koniec ubiegłego tygodnia minął nam pod hasłem zdobywania specjalistycznej wiedzy.  Dr Ela Krętowska uczestniczyła w szkoleniach, które prowadził profesor Ravindra Nanda, światowej sławy specjalista ze Szkoły Medycyny Stomatologicznej Uniwersytetu Connecticut w Stanach Zjednoczonych.

WIĘCEJ

Endodoncja czyli leczenie kanałowe – kiedy jest potrzebne? 18.04.2024

Leczenie endodontyczne nazywane jest popularnie leczeniem kanałowym. Stosowane jest zazwyczaj w przypadku zaawansowanej próchnicy, która wywołała infekcję miazgi okołozębowej. Leczenie endodontyczne pod mikroskopem wykonywane jest z bardzo dużą precyzją. Niejednokrotnie pozwala uratować chory ząb przed usunięciem. Na czym polega leczenie endodontyczne?  stomatolog oczyszcza komorę i kanały zębowe, usuwając martwą lub chorą miazgę wraz z bakteriami […]

WIĘCEJ

Wesołych Świąt Wielkanocnych od zespołu Krętowska Stomatologia 29.03.2024

Pogodnych, rodzinnych, ciepłych Świąt Wielkanocnych i samych cudownych chwil w gronie najbliższych. Niech te dni będą dla Was czasem odrodzenia, wytchnienia i miłości.

WIĘCEJ

Dziękujemy za Wasze opinie o Gabinecie Krętowska Stomatologia! 20.03.2024

Krętowska Stomatologia opinie

Serdecznie dziękujemy Wam, nasi Pacjenci, za to, że obdarzyliście nas swoim zaufaniem i zdrowie jamy ustnej oddajecie w ręce naszych specjalistów. Dziękujemy także za Wasze opinie dla naszego Gabinetu.

WIĘCEJ

Dr Elżbieta Krętowska w top 20 białostockich stomatologów 5.03.2024

dr Elżbieta Krętowska w top 20 białostockich stomatologów

W związku z dzisiejszym Światowym Dniem Dentysty bardzo miło nam ogłosić, że pani dr Ela Krętowska z gabinetu Krętowska Stomatologia otrzymała niezwykłe wyróżnienie portalu Kurier Poranny.

WIĘCEJ